Strona Główna ˇ Mityngi AA Czwartek, Grudzień 08, 2016
Nawigacja
Strona Główna
Pytania i odpowiedzi

Do pobrania

Kontakt
e-SKLEPIK Z LITERATURĄ AA
Sklep Internetowy

Najbliższe wydarzenia
  • 2016-12-10 Grupa AA JEST SPOSÓB zaprasza na Warsztaty Sponsorowania
  • 2016-12-10 Warsztaty Kroków na Wielkiej Księdze cz.3
  • 2017-03-17 WARSZTATY 12 KROKÓW WSPÓLNOTY ANONIMOWYCH ALKOHOLIKÓW
  • WYKAZ MITYNGÓW AA REGION WARTA
    Ten spis nie może być używany jako lista adresowa, ani dla żadnych innych celów poza celami AA.
    Niżej zamieszczamy wykaz adresowy miejsc, w których odbywają się mityngi AA.
    Wykaz obejmuje zasadniczo trzy rodzaje mityngów AA. Mityngi ,,Otwarte'' - dla uczestników wspólnoty oraz innych osób zainteresowanych problemem alkoholowym; mityngi ,,Zamknięte'' - tylko dla uczestników wspólnoty AA oraz mityngi w Zakładach Karnych (specjalne) - tylko dla AA. Szczegółowy opis oraz sposób korzystania z wykazu dostępny jest u dołu strony.
    Uwaga! Dostęp do spisu adresowego mityngów AA jest możliwy również za pośrednictwem telefonu komórkowego z WAP/GPRS (http://aa.org.pl/wap/index.wml).

    UWAGA! Kolorem szarym oznaczone są mityngi niepotwierdzone, za które nie bierzemy odpowiedzialności, że faktycznie się odbywają w wyznaczonym miejscu i terminie.
    Pokaż:
    sortuj według:

    Niedziela

    06:15 12 Kroków Poznań Dąbrowskiego 28A - Jeżyce /Punkt Informacyjno-Kontaktowy AA/ [Wszystkie otwarte] [mapka]
    08:00 Przyjaciele Billa W. Poznań Dąbrowskiego 28A - Jeżyce /Punkt Informacyjno-Kontaktowy AA/ [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    08:30 Zmiana Krzywaniec Leśna 1 /Zakład Karny, na zapisy/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    08:30 Wyjście Krzywaniec Leśna 1 /Zakład Karny,na zapisy/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    08:30 Alka tras Krzywaniec Leśna 1 /Zakład Karny,na zapisy/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    09:30 Leśna Krzywaniec Leśna 1 /Zakład Karny, grupa kobieca, na zapisy/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    10.00 Bez Nazwy Lubsko Nowa 2 /Areszt Śledczy, na zapisy/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    10:00 Światełko Złotów Al. Piasta 26 /Klub Abstynenta "Ostoja"/ [Wszystkie otwarte] [mapka]
    10:00 Promyczek Piła Kapucyńska 2 /salka parafialna/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    11:00 Lustro Niedzielne Poznań Nowina 1 - Ogrody /salka parafialna/ [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    11:00 Ewa Gubin Gdańska 17 /Poradnia Zdrowia, P.I.K/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    11:00 Poranek Ostrów Wlkp. Kaliska 55 /salka pod hurtownią/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    11:00 24 godziny Żagań Buczka 6 /Klub Abstynenta/ [Drugi otwarty] [mapka]
    14:00 Pałacowa Grodziec Główna 13 [Pierwszy otwarty] [mapka]
    16:00 Arka Ostrów Wlkp. Raszkowska 39 Dom Katechetyczny [Ostatni otwarty] [mapka]
    16:00 Krok Pierwszy Słońsk Winna 2 /Zakład Karny/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    16:00 Marian Kiszewo Kiszewo 52 /Barakowóz/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    16:00 Zdzisław Konin Reformacka /obok Klasztoru, strona wschodnia/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    16:00 Lotos Lubsko Niepodległości 8 [brak danych] [mapka]
    16:00 Detoks-Niedzielny Poznań Gieburowskiego 6 - Os. B. Chrobrego /salka parafialna/ [brak danych] [mapka]
    16:00 Józef Pobiedziska Władysława Jagiełły 34 /Zakład karny - II i IV niedziela miesiąca/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    16:00 Rogatka Kalisz Harcerska 1 /salka parafialna/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    16:15 Pogoda Ducha Sulechów Plac Kościelny 4 /Salka katechetyczna/ [Wszystkie otwarte] [mapka]
    16:15 Anioł Stróż Grodzisk Wlkp. Os. Wojska Polskiego 108 /salka parafialna/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Nowa Droga Gorzów Wlkp. Mieszka I 57 /Ośrodek Terapii Uzależnień „Szansa”/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Wreszcie Golina Golina Plac Kazimierza Wielkiego 2 /Dom Kultury/ [Drugi otwarty] [mapka]
    17:00 Oaza Turek Skwer Jana Pawła II /Kościół Św. Barbary/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Centrum Poznań Al. Marcinkowskiego 24 - Stare Miasto /Stowarzyszenie „Dom Trzeźwości”, wszystkie spikerskie/ [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    17:00 Niedzielna Zielona Góra Drzewna 13/wejście od ul. Sowińskiego /Klub Abstynenta/ [Drugi otwarty] [mapka]
    17:00 Niedziela Świebodzin Park Chopina 4 /kawiarenka przy plebani/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Kobiety Poznań Dąbrowskiego 28A - Jeżyce /Punkt Informacyjno-Kontaktowy AA/ [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    17:15 Iskierka Rychwał Tuliszkowska 1 /budynek biblioteki publicznej/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    17:15 Emaus Biechowo Biechowo 12 /Klasztor oo. Paulinów/ [Wszystkie otwarte] [mapka]
    17:45 Azyl Wałowice k. Gubina Wałowice 74 /Areszt Śledczy/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    18:00 Józef Koło Kościelna 10 /przy parafii rzym-kat./ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 U Irka Kramsk Rynek /świetlica środowiskowa/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Łazarz Poznań Małeckiego 11 - Grunwald /Poznańskie Stowarzyszenie Abstynentów/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Sancja Poznań Św. Rocha 10 - Nowe Miasto /Centrum Duszpasterskie im. JP II/ [Pierwszy otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 W Drodze Szreniawa Nowa 9 /świetlica wiejska/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Nowa Droga Strzelce Krajeńskie Al. Piastów 13 /Ośrodek Pomocy Społecznej/ [Wszystkie otwarte] [mapka]
    20:00 Detoks Poznań Podolańska 45 - Jeżyce /oddział detoksykacji/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]

    Poniedziałek

    10:00 Kotwica Poznań Łąkowa 3 /Salka Caritas/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    11:00 Akron Poznań Dąbrowskiego 28A - Jeżyce /Punkt Informacyjno-Kontaktowy AA/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    15:30 Wschód Słońca Śrem Ks. Wawrzyniaka 6 /A.Ś-udział w mityngach po kontakcie z łącznikami grup/ [Czwarty otwarty] [mapka]
    15:45 Nadzieja Zielona Góra Łużycka 2 /Areszt Śledczy-Poniedziałek (co drugi)/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    16:15 Jutrzenka Poznań Litewska 8 - Jeżyce /Klub "Zwycięstwo"/ [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    16:30 Łokietek Brześć Kujawski Narutowicza 15 /Brzeskie Centrum Kultury/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    16:30 Azyl Gorzów Wlkp. ul. Podmiejska 17 Zakład Karny [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    17:00 Dąb Krotoszyn Sienkiewicza 2 /Klub Seniora/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    17:00 Przebudzenie Konin Portowa 2 /salka parafialna/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    17:00 Wiara Chodzież Reymonta 12 /świetlica MORPA/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    17:00 Oaza Kórnik Poznańska 34 /Ośrodek Zdrowia-piwnica/ [Drugi otwarty] [mapka]
    17:00 Przedwiośnie Sulechów Jana Pawła II 52 [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:15 Luz Gniezno Krucza 3 /"Klub Nad Pocztą"/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:30 Desiderata Góra Ks. P. Ściegiennego 29 /przy Parafii Św. Katarzyny/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    17:30 Świt Śrem Kilińskiego 23 /salka parafialna/ [Drugi otwarty] [mapka]
    17:30 Hefajstos Koziegłowy Piaskowa 1 /ZK Koziegłowy - udział w mityngach po kontakcie z łącznikami grup/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    17:30 Gubińska Gubin Gdańska 17 /Przychodnia Zdrowia, Klub Abstynenta-piwnica/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:30 Dana Zielona Góra Drzewna 13 /wejście od ul. Sowińskiego /Klub Abstynenta "Dromader"/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:30 Sześcian Kalisz Lipowa 5 Grupa kobieca /Przychodnia Terapii Uzależnień/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Razem Kalisz H. Sawickiej 43 /Klub Seniora/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Wyspa Ostrów Wlkp. Kaliska 55 /salka pod hurtownią/ [Ostatni otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Promyk Jaraczewo Rynek 5a /Gminny Ośrodek Kultury/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Jedynka Syców 1 Maja 3 /Klub Abstynenta/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Quo Vadis Gorzów Wlkp. Łużycka 32 /Klub Abstynenta „24 godziny”/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Dąb Śmigiel Kościuszki 20 /świetlica środowiskowa/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Ku Słońcu Kościan Śmigielska 53 /Oddział Leczenia Uzależnień Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Nadzieja Rawicz Marszałka Józefa Piłsudskiego 21 /podwórze UMiG/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Przebudzenie Osieczna Frankiewicza 2 /przy probostwie/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Rondo Konin Św. M. Kolbe 2 /salka parafialna nr 7/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Trzeźwość Brenno Jeziorna 3 /Dom Kultury/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Optivus Szamotuły Franciszkańska 5 /Klub Abstynenta "Czas"/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Mariola Skoki Kościelna 7 /salka parafialna/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Powrót Oborniki Piłsudskiego 76 /Ośrodek Profilaktyki/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Odrodzenie Mosina Dworcowa 4 /Ośrodek Kultury i Sportu/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Serce - Poniedziałkowa Grodzisk Wlkp. Kościelna 4 /Stowarzyszenie „Nowe Życie” / [Drugi otwarty] [mapka]
    18:00 Dębiecka Poznań 28 Czerwca 1956 r. nr 328 - Dębiec /salka parafialna/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Lustro Poznań Przybyszewskiego 30 - Jeżyce /salka parafialna - Pallotyni/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Śródka Poznań Os. Polan 13 - Nowe Miasto /Stowarzyszenie Abstynentów "Arka"/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Horyzont Krosno Odrzańskie Grobla 29 /przy Energetyce/ [Pierwszy otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
    18:00 Poniedziałek Żary Podchorążych 31 /Klub Abstynenta/ [Czwarty otwarty] [mapka]
    18:00 Jedność Międzychód Zamkowa 1 /Klub Abstynenta/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Serduszko Piła Bohaterów Stalingradu 23 /MOPS/ [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Krokus Wałcz Orla 13 /plebania parafialna/ [Trzeci otwarty] [mapka]
    18:00 Odnowa Krajenka Rynek 1 /Krajeński Ośrodek Kultury/ [Trzeci otwarty] [mapka]
    18:00 Radość Łęka Opatowska Szkolna 4 /w okresie letnim spotkania od 19:00/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Nadzieja Debrzno Ogrodowa 27 /Ośrodek Pomocy Społecznej/ [brak danych] [mapka]
    18:00 Tarnowo Tarnowo Podgórne Poznańska 92 Plebania-salka na piętrze [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Wierzbinek Wierzbinek Wierzbinek 40 Pałacyk w parku naprzeciwko UMiG [Wszystkie otwarte] [mapka]
    18:15 Katharsis Poznań Al. Marcinkowskiego 24 - Stare Miasto /Stowarzyszenie „Dom Trzeźwości”/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:15 Antonówki Gorzów Wlkp. Niemcewicza 7 [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    18:30 Ostoja Poznań Litewska 8 - Jeżyce /Klub "Zwycięstwo"/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:30 U Franciszka Zielona Góra Jana Kilińskiego /kościół-plebania/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:30 Młodzi Odpowiedzialni Poznań Gieburowskiego 6 - Os. B. Chrobrego /salka parafialna/ [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    19.00 Azyl Cibórz Wojew.Szpital Specjalistyczny Oddz.Nr18 /tylko kobiety/ [Wszystkie otwarte] [mapka]
    19:00 Bartek Kowalew Kościelna 12 /salka parafialna/ [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    19:00 Marek Witkowo Sportowa 15 /Klub Abstynenta/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    19:00 Mewa Swarzędz [Nowa Wieś] Osiedle Cegielskiego 34 /Klub Seniora/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    19:00 Odwyk Cibórz Wojew. Szpital Specjalistyczny.Oddz.Nr 1 /grupa dla mężczyzn/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    19:00 Razem Pniewy Św. Ducha 17 /Centrum Profilaktyki Uzależnień/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    19:00 Wigwam Lwówek Sczanieckiej 56 /Dom Kultury/ [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    19:00 Barka Wronki Sierakowska 5 /salka parafialna/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    20:00 Ogniwo Charcice Charcice 12 /Zakład Leczenia Uzależnień/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    20:00 Detoks Poznań Podolańska 45 - Jeżyce /oddział detoksykacji/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]

    Wtorek

    10:00 Dziesiątka Poznań Pszczelna 20 - Stare Miasto /salka parafialna - w dni świąt zawieszone/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    11:00 Wtorek Czarnków Os. Parkowe 10 /Przedszkole-świetlica/ [Trzeci otwarty] [mapka]
    16:00 Opoka Zielona Góra Wazów 36 /Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień, wszystkie spikerskie/ [Wszystkie otwarte] [mapka]
    16:00 Odwaga Dobre Kujawskie, pow. Radziejów Dworcowa /Urząd Gminy/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    17:00 Iskierka Nadziei Leszno Plac Kościuszki 4 /Areszt Śledczy/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Kazimierz Kazimierz Biskupi Klasztorna 2 /Klasztor misji Św. Rodziny/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Balast Śrem Mickiewicza 5b /Przychodnia Uzależnień/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    17:00 Promyk Poznań Franciszkańska 2 - Stare Miasto /salka parafialna/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    17:00 Podolany Poznań Kartuska 33 - Jeżyce /salka parafialna/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Szansa Małomice Fabryczna 3 /II piętro MOPS/ [Drugi otwarty] [mapka]
    17:00 Feniks Gubin Grunwaldzka 1 /Oś. Terap.Grunwald/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Płomień Nadziei Trzebiechów/k. Sulechowa Sulechowska 1 [Pierwszy otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
    17:30 Nadzieja Konin Przemysłowa 21 /świetlica środowiskowa/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    17:30 Światło Chodzież Reymonta 12 /świetlica MOPRA/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    17:30 Nowa Zielona Góra Wyspiańskiego 19 /Ośrodek Terapii Uzależnień/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:30 AKwadrat Gorzów Wlkp. Słoneczna 63 /Centrum Charytatywne/ [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Enklawa Ostrów Wlkp. Kolejowa 24b /Klub Abstynenta/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Oaza Jarocin Park Miejski /Muzeum "Skarbczyk"/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Marcin Odolanów Raszkowska 36 /Centrum Pomocy "Wiara Nadzieja Miłość"/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Azymut Bolesławiec Rynek 1 /Gminny Ośrodek Kultury/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Auxilium Gorzów Wlkp. Mieszka I 11 Stowarzyszenie Klub Abstynenta "Odnowa" [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Pogranicze Słubice Józefa Piłsudskiego 4 /Sąd Rodzinny - teren Sądu Rejonowego/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Powrót Kościan Os. Jagiellońskie 1 /przy Kościele św. Alberta/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Krokus Sompolno Gimnazjalna 1 /stary internat/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Refleksja Turek 3-go Maja 3 /Klub Abstynenta "Krokus"/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Krzywik Złotów Al. Piasta 26 /Klub Abstynenta "Ostoja"/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Przebudzenie Trzcianka Os. Słowackiego 24 /MOPS/ [Trzeci otwarty] [mapka]
    18:00 Zielone Wzgórza Murowana Goślina Kościelna 16 /salka parafialna/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Quo Vadis Poznań Małeckiego 11 - Grunwald /Poznańskie Stowarzyszenie Abstynentów/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Kwiatowa Czerwieńsk Kwiatowa [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Cegiełka Gozdnica Kombatantów 1 /salka katechetyczna/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Jutrzenka Gorzów Wlkp. Niemcewicza 7 [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Lipie Leszno Prochownia 25 B /Stow. "Ruch Trzeźwościowy"/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Panorama 96 Krosno Odrzańskie Walki Młodych 7 /Cech Rzemiosł Różnych/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Róża Gostyń Jana Pawła II 10 /salka katechetyczna/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Drogowskaz Kobyla Góra Plac Wiosny Ludów 1 /budynek Urzędu Gminy - nad bankiem/ [Drugi otwarty] [mapka]
    18:00 Krystyna Nowiny Wielkie Kolejowa 13a /Sala Wiejska/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Pragnę Kalisz Szewska 1 [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:30 Trójkąt Kalisz Lipowa 5 /Przychodnia Terapii Uzależnień/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:30 Wtorek Żary Chrobrego 14 /sala Caritasu/ [Czwarty otwarty] [mapka]
    18:45 Kobiety Poznań Pl. Kolegiacki 12 - Stare Miasto /w budynku NZOZ/ [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    19:00 Luz Konin Przemysłowa 18 /salka parafialna/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    19:00 Prawda Opalenica 3 Maja 3 /salka parafialna/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    19:00 Po Drodze Nekla Gnieźnieńska 2 /Strażnica OSP/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    19:00 Genesis Poznań Al. Marcinkowskiego 24 - Stare Miasto /Stowarzyszenie „Dom Trzeźwości”/ [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    19:00 Lech Poznań Os. Lecha 44 - Nowe Miasto /salka parafialna/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    19:00 Eleuteria Poznań Litewska 8 - Jeżyce /Klub "Zwycięstwo"/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    19:00 Smochowice Poznań Santocka 15 - Jeżyce /salka parafialna/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    19:00 Sancja Poznań Św. Rocha 10 - Nowe Miasto /Centrum Duszpasterskie im. JP II/ [Pierwszy otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    19:00 Radość Siedlec Zbąszyńska 17 /Urząd Gminy/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    19:00 Krokus Wolsztyn Drzymały 1 [Pierwszy otwarty] [mapka]
    19:00 Cedr Charcice Charcice 12 /Zakład Leczenia Uzależnień/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    19:00 Odnowa Nowy Tomyśl ul. Piłsudskiego 15 /salka parafialna/ [Drugi otwarty] [mapka]
    19:00 Ogniwo Ryczywół Nowa 2 /Dom Kultury/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    19:15 Masz wybór Poznań Dąbrowskiego 28A - Jeżyce /wszystkie spikerskie, PIK AA Region "Warta"/ [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    20:00 Iskra Kwilcz Kardynała Wyszyńskiego 23 [Wszystkie otwarte] [mapka]
    20:00 Detoks Poznań Podolańska 45 - Jeżyce /oddział detoksykacji/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]

    Środa

    08:30 Szansa Międzyrzecz Młyńska 21 /Areszt Śledczy/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    10:00 Poranek Poznań Pl. Kolegiacki 12 - Stare Miasto /Poradnia Odwykowa/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    13:00 Dziupla Konin Szeligowskiego 1 /Osiedlowy Dom Kultury/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    16:00 Azyl Wałowice k. Gubina Wałowice 74 /Areszt Śledczy/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    16:30 Wesołe Damy i Asy Poznań Al. Marcinkowskiego 24 - Stare Miasto /Stowarzyszenie „Dom Trzeźwości”/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Sukces Kruszwica Rynek 7 /Kościół Św.Teresy - salka parafialna/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    17:00 Pierwszy Krok Turek Konińska 4 /Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Nad Wartą Sławsk Kościelna /salka parafialna naprzeciwko sklepu „Lewiatan”/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Sołacz Poznań Podlaska 10 - Jeżyce /salka parafialna/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Przystań Leszno Plac Jana Metziga 21 /Dom Katolicki „Betania”/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Nowe Życie Środa Westerplatte 5 /Klub Abstynenta/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    17:00 Młyn Poznań Młyńska 1 - Areszt Śledczy /pierwsza środa miesiąca -udział w mityngach po kontakcie z łącznikami grup/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    17:00 Lotos Lubsko Niepodległości 8 [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Przebudzenie Szprotawa Krasińskiego 23 /Klub Abstynenta/ [Trzeci otwarty] [mapka]
    17:00 Wanda Świebodzin Bramkowa 2 /Klub Abstynenta/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Bóbr Żagań pl. Klasztorny /Kaplica Św. Maksymiliana Kolbe/ [Czwarty otwarty] [mapka]
    17:00 Krąg Gniezno Krucza 3 /Klub nad Pocztą/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Odrodzenie Kalisz H. Sawickiej 43 /Klub Seniora/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Wyspa Ostrów Wlkp. Kaliska 55 /salka pod hurtownią/ [Ostatni otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Kombatant Ostrów Wlkp. Paderewskiego 37 /przy kościele św.Pawła, wejście od tyłu/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Feniks Kępno Mianowice 3D Stowarzyszenie Integracji Społecznej "Na Kępie" [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Baszta Ostrzeszów Pocztowa 2 /Klub Abstynenta/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Powrót Koźmin Wlkp. Plac NMP 1 /Mały Szpital/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Kwant Koźminek Szkolna /Urząd Gminy/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Maranatha Witnica Strzelecka 1 /Klub Abstynenta „Dromader”/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Nowa Droga Strzelce Krajeńskie Al. Piastów 13 /Ośrodek Pomocy Społecznej/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Przemienienie Konin Przemysłowa 18 /salka parafialna/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Siloe Gorzów Wlkp. Słoneczna 63 /Centrum Charytatywne/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Teresa Międzyrzecz - Obrzyce Poznańska 109 /Szpital Psychiatryczny, oddz. VII b, 2 środa godz.10 - otwarty/ [Drugi otwarty] [mapka]
    18:00 Wolność Kostrzyn nad Odrą Kościuszki 3 /Klub Abstynenta "Libra"/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Odnowa Wałcz Wojska Polskiego 2/6 /pokój 219 - Spółdzielnia Mieszkaniowa/ [Trzeci otwarty] [mapka]
    18:00 Odnowa Koło Blizna 40 /salka parafialna/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Odrodzenie Kościan Plac Paderewskiego 2 /OLU II Willa Pinel'a I piętro/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Odrodzenie Szamotuły Franciszkańska 5 /Klub Abstynenta "Czas"/ [Trzeci otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Marek Połajewo Obornicka 1 /Dom Kultury/ [Trzeci otwarty] [mapka]
    18:00 Awanti Luboń Sobieskiego 97 /Ośrodek Kultury/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Czerniejewo Czerniejewo Poznańska 8 /świetlica środowiskowa/ [brak danych] [mapka]
    18:00 Bożydara Poznań Os. Polan 13 - Nowe Miasto /Stowarzyszenie Abstynentów "Arka"/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    18:00 Chartowo Poznań Os. Rusa 59 - Nowe Miasto /salka parafialna/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Epifania Poznań Ławica 3 - Grunwald /Stołówka – SP Nr 58/ [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Nadzieja Piła Al. Wojska Polskiego 49 b /Przychodnia Zdrowia Psychicznego/ [Trzeci otwarty] [mapka]
    18:00 Przystanek na szlaku Zielona Góra Dworcowa 31 [Trzeci otwarty] [mapka]
    18:00 Przystań Międzyrzecz M. Mikuły 1 /Stowarzyszenie "Oaza"/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Odnowa Smochowice Poznań Santocka 15 - Smochowice /salka parafialna/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Wyzwolenie Swarzędz Os. Kościuszkowców /salka parafialna/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Wiejska Grabice Grabice 25 /Zielona Szkoła/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Grzegorz Rzepin Sienkiewicza 20 /Zakład Usług Komunalnych/ [brak danych] [mapka]
    18:00 Nowe Życie Chodzież Ks. Jana Ksyckiego 2 /salka parafialna/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Siódemka Stęszew Kościelna 3 Parafia p.w. Świętej Trójcy [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Nadzieja Drezdenko Krakowska 16 /Klub Abstynenta "Nadzieja"/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Skorpion Czermin /Ośrodek Kultury/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Ratunek Kożuchów 1 Maja 21/1 [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Lepsza Droga Zbiersk Zbiersk - Cukrownia 237 [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 U Antoniego Nowa Sól Piłsudskiego 14 /przy kościele św. Antoniego/ [Wszystkie otwarte] [mapka]
    18:00 Nadzieja Rawicz Marszałka Józefa Piłsudskiego 21 /w podwórzu UMiG/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Świerczewo Poznań Ostatnia 14 /salka parafialna przy Kościele Oblatów/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:30 Skała Dopiewo Konarzewska 12 /Ośrodek Pomocy Społecznej/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:30 Wielka Księga Poznań Stolarska 7 - Grunwald /salka parafialna, wszystkie spikerskie/ [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:30 Przyjaciele Billa W Wolsztyn Komorowska 3 /mała salka za kościołem/ [wszystkie otwarte, ostatni spikerski] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:45 Przebudzenie Ostroróg Wroniecka 14 /Urząd Miasta i Gminy/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    19:00 Przemysław Rogoźno Fabryczna 5 /Ośrodek Uzależnień/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    19:00 Eleusis Poznań Al. Marcinkowskiego 24 /Stowarzyszenie „Dom Trzeźwości”/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    19:00 Główna Poznań Mariacka 15 - Nowe Miasto /salka parafialna/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    19:00 Przebiśnieg Września Chopina 9 /Klub Abstynenta/ [Wszystkie otwarte] [mapka]
    19:00 Przemęt Przemęt Opacka 9 /przy Kościele św. Jana Chrzciciela/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    19:00 Szarka Chobienice Chobienice 145 /Stołówka Zespołu Przedszkola i Szkół/ [Pierwszy otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
    19:15 Zacisze Zielona Góra Prosta 47 /wejście od zakrystii "salka"/ [Wszystkie otwarte] [mapka]
    20:00 Detoks Poznań Podolańska 45 - Jeżyce /oddział detoksykacji/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    20:00 Dwudziesta Krotoszyn Mickiewicza 2a [Drugi otwarty] [mapka]

    Czwartek

    10:00 Dziesiątka Poznań Pszczelna 20 - Stare Miasto /salka parafialna - w dni świąt zawieszone/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    10:00 Zwrot Międzyrzecz Młyńska 21 /Areszt Śledczy/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    13.30 Pierwszego Kroku Zielona Góra Wazów 36 /Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień/ [Wszystkie otwarte] [mapka]
    14:30 Pociejewo Konin Wojska Polskiego 33 - sala 122 B /Poradnia Uzależnień "Multimed", w dni świąteczne nieczynne/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    15:15 Zenit Rawicz 17-go Stycznia 25 /Zakład Karny/ II i IV miesiąca/ [Drugi otwarty] [mapka]
    15:15 Dziewiątka Rawicz 17-go Stycznia 25 /Zakład Karny/ II i IV miesiąca [Drugi otwarty] [mapka]
    15:15 Atlantis Rawicz 17-go Stycznia 25 /Zakład Karny/ II i IV miesiąca/ [Drugi otwarty] [mapka]
    15:30 II Nowe Życie II Środa Garncarska /AŚ-udział w mityngach po kontakcie z łącznikami grup/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    16:00 Społeczność Łagów Lubuski 1 Lutego 7 /świetlica Urz.Gminy/ [brak danych] [mapka]
    16:00 U Nas Poznań Al. Marcinkowskiego 24 - Stare Miasto /Stowarzyszenie „Dom Trzeźwości”/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    16:00 I Nadzieja Ostrów Wlkp. Kardynała M. Ledóchowskiego 1 /Areszt Śledczy/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    16:45 Przebudzeni Zielona Góra Łużycka 2 /Areszt Śledczy - Czwartek (co drugi)/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    17:00 Przystań Tuczno Świerczewskiego 41 /Budynek Gimnazjum/ [Wszystkie otwarte] [mapka]
    17:00 Nowe Życie Ślesin Młodzieżowa 11 /Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury/ [Ostatni otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
    17:00 Prokop Strzelno Plac św. Wojciecha /salka parafialna/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    17:00 Credo Poznań Stolarska 7 - Grunwald /salka parafialna/ [Czwarty otwarty] [mapka]
    17:00 Nadzieja Łęknica Wojska Polskiego 2 /budynek Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji/ [brak danych] [mapka]
    17:00 Nadzieja Sława Odrodz. Wojska Polskiego 14 [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Billa i Boba Żagań Buczka 6 /Klub Abstynenta/ [Czwarty otwarty] [mapka]
    17:00 Otwarte Drzwi Gniezno Poznańska 15 /Wojewódzki Szpital "Dziekanka" oddz. 5/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Szansa Szamocin pl. Wolności 10 /Dom Kultury/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Ocalenie Tuliszków Mariana Buczka 2 /M-GOK- park za Urzędem Gminy/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Krokus Wałcz Orla 13 /plebania parafialna/ [Trzeci otwarty] [mapka]
    17:00 Barka Jordanowo Jordanowo 3 Dom Pomocy Społecznej [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:30 Orbita Poznań Os. Kosmonautów 120 - Stare Miasto /salka parafialna/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    17:30 Pomocna Dłoń Gubin Gdańska 17 /Klub Abstynenta, piwnica/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Rogatka Kalisz Harcerska 1 /salka parafialna/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Zwrot Kalisz Śródmiejska 23 /Klub Abstynenta "Jantar"/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Enklawa Ostrów Wlkp. Kolejowa 24b /Klub Abstynenta/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Serafin Jarocin Franciszkańska 3 /Klasztor OO Franciszkanów/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Razem Pleszew Kazimierza Wielkiego 7 /Centrum Samop./ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Azyl Byczyna Moniuszki 4 [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Krokus Gorzów Wlkp. Słoneczna 63 /Centrum Charytatywne/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Tęcza Dębno Kościuszki 23a /Klub Abstynenta „Życie”/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Waldemar Skwierzyna Batorego 15a /Klub Abstynenta „Zdrój”/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Zawisza Sulęcin Żeromskiego 71 /Klub Abstynenta "Źródło"/ [brak danych] [mapka]
    18:00 Magnolia Barlinek Strzelecka 29 /Barlinecki Klub Abstynenta/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Quo Vadis Gorzów Wlkp. Łużycka 32 /Klub Abstynenta "24 godziny"/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Jutrzenka Kościan Księdza Prymasa S. Wyszyńskiego 12 /Dom Katolicki/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Odnowa Rogoźno Fabryczna 5 /Ośrodek Uzależnień/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Exodus Oborniki Piłsudskiego 76 /Ośrodek Profilaktyki/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Jadwiga Grodzisk Wlkp. 3 Maja 3 /salka parafialna/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Zamek Gołańcz Dr Kowalika 2 /Ośrodek Kultury "Stodoła"/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Tęcza Duszniki Sportowa 2 /Ośrodek Sportu i Rekreacji/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Nova Vita Czempiń Kościelna 1 A /Dom Katechetyczny/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Łazarz Poznań Małeckiego 11 - Grunwald /Poznańskie Stowarzyszenie Abstynentów/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Małgosia Poznań 28 Czerwca 1956r. nr 328 - Dębiec /salka parafialna/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Maria Poznań Litewska 8 - Jeżyce /Klub "Zwycięstwo", 1-spikerski/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Nadzieja Poznań Os. Piastowskie 63 - Nowe Miasto /Administracja Osiedla, w dni świąteczne nie odbywają się/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Światło Poznań Swoboda 43 A - Grunwald /salka parafialna/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Camel Jastrowie Kieniewicza 45 [brak danych] [mapka]
    18:00 Wiosna Sulechów Kruszyna 5 /Dom Opieki Społecznej/ [Pierwszy otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
    18:00 Nadzieja Nowa Sól Muzealna 46 /Park Odry/ [Czwarty otwarty] [mapka]
    18:00 Przystań Odnowa Trzciel Poznańska 28 /Ośrodek Pomocy Społecznej/ [brak danych]
    18:00 Płomień Lubasz Sportowa /stadion/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Poniedziałek Żary Podchorążych 31 /Klub Abstynenta/ [Czwarty otwarty] [mapka]
    18:00 Feniks Poznań os. J. III Sobieskiego 116 - Piątkowo /salka parafialna - w dni świąt kościelnych zawieszone/ [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Źródełko Książ Wlkp. Ogrodowa 5 /Przedszkole/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Prometeusz Krostkowo Krostkowo 37 /salka parafialna/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Hania Leszno Przemysłowa 26 /świetlica MONAR-u/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Józef Puszczykowo Dworcowa 16 /Dom Parafialny/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Tęcza Poniec Krobska 45a /Stowarzyszenie K.A./ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Ziarno Stara Łubianka Kościuszkowców 13 /świetlica gminna/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Program 12 Sompolno Gimnazjalna 2a /ostatni - spikerski/Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej/ [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Tęcza Zbąszyń Mostowa 10 /Zespół Szkół Zawodowych/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Zamek Gołuchów Lipowa 1 /przy Urzędzie Gminy wejście od strony parku/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Przebudzenie (Kroki 1-3) Poznań Dąbrowskiego 28A - Jeżyce /wszystkie spikerskie, Punkt Informacyjno-Kontaktowy AA/ [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Horyzont Syców 1 Maja 3 /Klub Abstynenta/ [Trzeci otwarty] [mapka]
    18:00 Dziewiątka Gorzów Wlkp. Walczaka 42 /Szpital Psychiatryczny, oddział 9/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Dobroć Lubiszyn ul.Dworcowa 30F Sala GOPS [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Gedeon Rokietnica Szamotulska 30 /Salka parafialna/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:15 Krokus Poznań Rynek Wildecki 4 - Wilda /salka parafialna/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:15 Ster Poznań Al. Marcinkowskiego 24 - Stare Miasto /Stowarzyszenie „Dom Trzeźwości”/ [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:30 Szansa Konin Stare Miasto /pawilon sklepu "Luxx" piwnica/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:30 Trzy Kroki Słupca Traugutta 10A /Klub Abstynenta/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:30 Bryza Cybinka Słubicka (Kino) /salka przy kinie/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:30 Żyj i Daj Żyć Zielona Góra Drzewna 13/wejście od ul. Sowińskiego /Klub Abstynenta/ [Wszystkie otwarte] [mapka]
    18:30 Remedium-Jest Sposób Gorzów Mieszka I 11 Stowarzyszenie Klub Abstynenta "Odnowa" [Ostatni otwarty] [mapka]
    19:00 Nowe Życie Nowe Skalmierzyce 3 Maja 11 /Dom Katechetyczny/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    19:00 Marek Witkowo Sportowa 15 /Klub Abstynenta/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    19:00 Bież Zdrowo Chojno Nadwarciańska 74 /Probostwo/(od maja do września mityngi rozpoczynają się o godz 20:00) [Pierwszy otwarty] [mapka]
    19:00 Albert Koziegłowy Koziegłowy Os. Leśne 5 /salka parafialna/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    19:00 Świt Kostrzyn Wlkp. Braci Drzewieckich 1 /Ośrodek Zdrowia/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    19:00 Nadzieja Pleszew Podgórna 2 /Dom Pomocy Społecznej- wejście od Podgórnej/ [Wszystkie zamknięte] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
    19:00 Harmonia Wieruszów Dąbrowskiego 12 /Klasztor o.o. Paulinów - Centrum Duszpasterskie/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    19:00 Brama Swarzędz Os. Mielżyńskiego 1 A /salka przy biurze parafialnym/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    20:00 Detoks Poznań Podolańska 45 - Jeżyce /oddział detoksykacji/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]

    Piątek

    10:00 Danuta Poznań Dąbrowskiego 28A - Jeżyce /Punkt Informacyjno-Kontaktowy AA/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    15:00 Nowe Życie Kalisz Wrocławska 193-195 /oddział zewnętrzny ZK w Kaliszu/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    16:30 Bumerang Kalisz Lipowa 5 /Przychodnia Terapii Uzależnień/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Wiara Konin Św. M. Kolbe 2 /Sala nr 7 - Kościół pw. Maksymiliana Kolbe/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    17:00 Przebudzenie Piotrków Kujawski Słoneczna 32 /Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    17:00 Jantar Września Chopina 9 /Klub Abstynenta/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    17:00 Balast Śrem Mickiewicza 5b /Przychodnia Uzależnień/ [Trzeci otwarty] [mapka]
    17:00 Przyszłość Swarzędz Św. Marcina 1 /Dom Katechetyczny/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Jedność Międzychód Zamkowa 1 /Klub Abstynenta/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Bez Dymka Zielona Góra Drzewna 13/wejście od ul. Sowińskiego /Klub Abstynenta/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Arka Margonin Powstańców Wlkp.13 /Dom Kultury/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Tęcza Góra Sportowa 1 /Centr. Profilaktyki Alkoholowej/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    17:00 Feniks Gniezno Orzeszkowej 29 C /NZOZ Diamed-Poradnia Leczenia Uzależnień/ [Drugi otwarty] [mapka]
    17:15 Magma 6 Poznań Litewska 8 - Jeżyce /Klub "Zwycięstwo"/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:30 Dromader Poznań Małeckiego 11 - Grunwald /Poznańskie Stowarzyszenie Abstynentów/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Nowa Ostrów Wlkp. Kolejowa 24b /Klub Abstynenta/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Semafor Kępno Mianowice 3d /Klub Abstynenta/ [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Kroton Krotoszyn Mickiewicza 2 /Klub Abstynenta „Tolerancja”/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Jantar Pełczyce Starogrodzka 12 /Gminny Osrodek Kultury/ [brak danych] [mapka]
    18:00 Nadzieja Ośno Lubuskie Rybacka 3 /Klub Abstynenta/ [brak danych] [mapka]
    18:00 Siloe Gorzów Wlkp. Słoneczna 63 /Centrum Charytatywne? [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Wybudzenie Niegosławice /świetlica wiejska/ [Wszystkie otwarte] [mapka]
    18:00 Wolność Gostyń Wrocławska 255 /salka przy Kościele św. Ducha/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Jutrzenka Brudzew Powstańców Wielkopolskich 35 /Szkoła podstawowa/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Korona Wałcz Wojska Polskiego 2/6 /pokój 219 - Spółdzielnia Mieszkaniowa/ [trzeci i czwarty otwarty] [mapka]
    18:00 Dzień Po Dniu Szamotuły Lipowa 27 /Dom Dziecka/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Nowotomyska Nowy Tomyśl Powstańców Wlkp. 2A /salka terapeutyczna/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Nasza Wola Poznań Pl. Kolegiacki 12 - Stare Miasto /Poradnia Odwykowa/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Zwierciadło Poznań Przybyszewskiego 30 - Jeżyce /salka parafialna-Pallotyni/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Początek Poznań Nowosolska 40 /Zakład Karny - udział w mityngach po kontakcie z łącznikami grup/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    18:00 Żegrze Poznań Gołężycka 12 - Nowe Miasto /salka parafialna/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Gwda Piła Kwiatowa 2 /Klub Abstynentów "Kotwica"/ [Trzeci otwarty] [mapka]
    18:00 Wincenty Iłowa Żagańska Mickiewicza 21 /Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Solanie Nowa Sól Drzymały 4 /Klub Abstynenta "Odrodzenie"/ [Czwarty otwarty] [mapka]
    18:00 Ararat Świebodzin Bramkowa 2 /Klub Abstynenta/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Trio Zbąszynek Bolesława Chrobrego 1 OPS sala nr 2 [brak danych] [mapka]
    18:00 Pogoda Ducha Zielona Góra Dworcowa 31 [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Rubikon Myślibórz Łużycka 2 /Klub Abstynenta "Rubikon", otwarty w razie potrzeb/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    18:00 Victoria Czarnków Os. Parkowe 10 /Przedszkole-świetlica/ [Trzeci otwarty] [mapka]
    18:00 Do Przodu Luboń pl. E. Bojanowskiego 6 /Salka Zgromadzenia Sióstr/ [Ostatni otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:00 Grunwald Leszno Przemysłowa 26 /Klub Abstynenta/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Moja Wola Sośnie - Moja Wola Wielkopolska /Stanica BIAŁY DANIEL/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Szansa Złotów Al. Piasta 26 /Klub Abstynenta "Ostoja"/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Budzisław Budzisław Kościelny Szkolna 17 [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Apogeum Strzelce Krajeńskie Aleja Piastów 13 /Ośrodek Pomocy Społecznej/ [Trzeci otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim Stolik z literaturą AA [mapka]
    18:30 Szansa Wągrowiec Lipowa 34 Miejski Ośrodek Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:30 Nowa Szansa Konin Wyszyńskiego 1 /szpital-oddział leczenia uzależnień/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:30 Pierwszy Krok Poznań Dąbrowskiego 28A - Jeżyce /Punkt Informacyjno-Kontaktowy AA/ [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    19:00 Przekaż dalej Poznań Palacza 7 /salka przy Kościele Chrystusa Sługi, wszystkie spikerskie/ [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    19:00 Buk Buk Wegnera 10 Świetlica przedszkola/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    19:00 Młodzi Poznań Al. Marcinkowskiego 24 - Stare Miasto /Stowarzyszenie „Dom Trzeźwości”/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    19:00 Wieczernik Poznań Św. Wojciecha 13 - Stare Miasto /salka parafialna/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    19:00 Uśmiech Wolsztyn Drzymały 1 [Pierwszy otwarty] [mapka]
    19:00 Bóbr Nowogród Bobrzański Pocztowa 7 /Dom Kultury/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    19:00 Warta Czacz 27-ego Stycznia /Dom Wiejski, Parafia św. Michała/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    19:00 Feniks Kotlin Poznańska 22 /GOPS/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    19:00 Pomocna Dłoń Budzyń Lipowa 2 [Czwarty otwarty] [mapka]
    19:00 Jest sposób Poznań Stolarska 7 - Grunwald /salka parafialna, wszystkie spikerskie/ [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    19:00 Dzwonek Kalisz Adama Asnyka 56 [Pierwszy otwarty] [mapka]
    20:00 Ametyst Charcice Charcice 12 /Zakład Leczenia Uzależnień/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    20:00 Detoks Poznań Podolańska 45 - Jeżyce /oddział detoksykacji/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]

    Sobota

    09:30 Eureka Poznań Al. Marcinkowskiego 24 - Stare Miasto /Stowarzyszenie „Dom Trzeźwości”/ [Pierwszy otwarty] Stolik z literaturą AA [mapka]
    09:30 III 24 godziny Wronki Partyzantów 1 /Zakład Karny - udział w mityngach po kontakcie z łącznikami grup/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    12:00 Basia Gniezno Chudoby 16a /przy Poradni Leczenia Uzależnień, możliwy wjazd windą/ [Pierwszy otwarty] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
    13.30 Sobotnia Krzywaniec Leśna 1 /Zakład Karny - 3 sobota miesiąca/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    15:00 Iskierka Szamotuły Al.1 Maja 5 /A.Ś. I i III sobota/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    15:00 Calineczka Dobrzyca Koźmińska 10 /Gminne Centrum Kultury/ [Wszystkie otwarte] [mapka]
    15:30 Wolność Gębarzewo Gębarzewo /Druga sobota miesiąca - udział w mityngach po kontakcie z łącznikami grup/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    15:30 Olza Sokołówka Ośrodek Leczenia Uzależnień [Wszystkie otwarte] [mapka]
    16:00 Orion Kalisz Polna 8 /salka parafialna/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    16:00 Sokół Murowaniec /Ośrodek Leczenia Uzależnień/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    16:00 Rondo Ostrzeszów Pocztowa 2 /Klub Abstynenta/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    17:00 Wolność Ostrów Wlkp. Kolejowa 24b /Klub Abstynenta/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    17:00 Nadzieja Kępno Kościelna 1 /Dom Katolicki/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Sobota Gorzów Wlkp. Mieszka I 57 /Ośrodek Terapii "Szansa"/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Nareszcie Słupca Traugutta 10 A /przy Klubie Abstynenta/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Jeżyce Poznań Kościelna 3 - Jeżyce /salka parafialna/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    17:00 Ibis Jasień Okrzei 8 /świetlica/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Alternatywa Zduny Strzelecka 10 /przy Zespole Szkół Ponadgimn./ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    17:00 Nowa Gorzów Wlkp. Słoneczna 63 /Centrum Charytatywne/ [Wszystkie otwarte] [mapka]
    17:00 U Ducha Zielona Góra Bułgarska 30 /plebania św. Ducha/ [Wszystkie otwarte] [mapka]
    17:15 Siódemka Konin Portowa 2 /salka parafialna/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    17:15 Licheńska Licheń Stary Klasztorna 4 /Lich.Centr.Pom.Rodzinie/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    17:30 Górczyn Poznań Częstochowska 16 - Grunwald /salka parafialna/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Idylla Opatówek Poprzeczna 2 /Świetlica Socjoterap. Klub Abstynenta/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Odrodzenie Władysławów Rusocice 19 /Kościół pw Św. Michała Archanioła - salka parafialna/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    18:00 Promyk-Stanisław Białężyn Białężyn 47 /salka parafialna - bez III soboty/ [Ostatni otwarty] [mapka]
    18:00 Sobota Zielona Góra Os. Pomorskie /sala przy plebanii kościoła Miłosierdzia Bożego/ [brak danych] Wjazd wózkiem inwalidzkim [mapka]
    18:00 Przebudzenie Oborniki Piłsudskiego 76 /Ośrodek Profilaktyki/ [Pierwszy otwarty] [mapka]
    19:00 Sobótka Poznań Gieburowskiego 6 - Os. B. Chrobrego /salka parafialna/ [Wszystkie otwarte] Stolik z literaturą AA [mapka]
    19:00 Mądrość Wolsztyn Drzymały 1 [brak danych] [mapka]
    19:00 Krokus Cieszków Grzebielin 6C [Ostatni otwarty] [mapka]
    19:30 Markowicka Markowice k/Strzelna Markowice k/Strzelna /klasztor/ [Wszystkie otwarte] [mapka]
    20:00 Detoks Poznań Podolańska 45 - Jeżyce /oddział detoksykacji/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]
    9:30 III Trzeźwość Wronki Partyzantów 1 /Zakład Karny - udział w mityngach po kontakcie z łącznikami grup - mityng w 3 sobotę miesiąca/ [Wszystkie zamknięte] [mapka]




    Legenda:
    Wykaz mityngów AA sortowany jest w układzie dni tygodnia lub miejscowości. Przy czym domyślnym układem sortowania są dni tygodnia. W tym układzie poszczególne kolumny oznaczają:
    1 - godzina rozpoczęcia mityngu, 2 - nazwa Grupy, 3 - nazwa miejscowości, 4 - szczegółowe dane adresowe oraz rodzaj mityngu, który jest wytłuszczony i spięty w nawiasy klamrowe.

    Zasadniczo każda grupa AA ma minimum 4 mityngi w miesiącu (jeden tygodniowo).
    Opis rodzajów mityngów AA tworzony jest według następującego klucza:

    [Wszystkie zamknięte] - mityngi ,,zamknięte'' w każdym tygodniu miesiąca.
    [Wszystkie otwarte] - mityngi ,,otwarte'' w każdym tygodniu miesiąca.
    [Ostatni otwarty] - w ostatnim tygodniu miesiąca mityng ,,otwarty'' natomiast w pozostałych ,,zamknięty''.
    [Pierwszy otwarty] - w pierwszym tygodniu miesiąca mityng ,,otwarty'' natomiast w pozostałych tygodniach miesiąca mityngi ,,zamknięte''.
    [Trzeci zamknięty] - w trzecim tygodniu miesiąca mityng ,,zamknięty'' natomiast w pozostałych tygodniach miesiąca mityngi ,,otwarte''.
    [Drugi i trzeci zamknięty ostatni spikerski] - w ostatnim tygodniu miesiąca mityng ,,spikerski'', w drugim i trzecim tygodniu mityngi ,,zamknięte'' pozostały/e otwarte.
    [Lista zapisu] - mityngi w Zakładach Karnych lub Aresztach Śledczych - dla osób z ,,zewnątrz'' obowiązuje lista zapisu. Prosimy zgłaszać wcześniej chęć uczestnictwa w tego rodzaju mityngach do służb danego Regionu.

    Informacja o zlotach oraz innych publicznych wydarzeniach AA
    Dyżur On-Line

    Dyżur on-line odbędzie się w dniu 2016-12-11
    w godzinach 08:00 - 10:00

    Z dyżuru skorzystało już 9362 osób; łączny czas rozmów:2795 gdz. 52 min.
    Logowanie
    Nazwa Użytkownika

    Hasło



    Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
    Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

    Zapomniane hasło?
    Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
    Copyright © Fundacja Biuro Służby Krajowej AA, Wszelkie Prawa Zastrzeżone